O Nas

The Health and Wellness Retreat

Witamy w ośrodku “Long Vita” The Health and Wellness Retreat Cieszymy się, że możemy pomóc osiągnąć Państwu swój cel. Ośrodek Long Vita oferuje ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie osiągania optymalnej równowagi pomiędzy odżywianiem, ćwiczeniami, a dobrym zdrowiem fizycznym i psychicznym (wellness).

Doświadczenia naukowe i medycznie udowadniają, że istnieje bezpośrednie powiązanie między tym co się je, a samopoczuciem i kondycją fizyczną. Cała nasza uwaga skupi się na Tobie i dążeniu do długowieczności i jesteśmy absolutnie pewni, że program pobytu w unikalnej i zachwycającej scenerii pięknych lasów regionu kaszubskiego, w otoczeniu magicznego jeziora, będzie silnym, lecz relaksującym i niezapomnianym przeżyciem.

Tym, co odróżnia nas od innych ośrodków i hoteli jest położenie nacisku na zdrowe odżywianie i dostosowanie składników diety do indywidualnych potrzeb naszych gości; oferujemy do wyboru cztery rodzaje diety składające się z trzech regularnych posiłków. Zaletą ośrodka Long Vita jest jego położenie na łonie natury: główne obiekty znajdują się w odległości 30 metrów od brzegu jeziora, w swoistym mikroklimacie, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Zapewnia to właściwe podejście do odżywiania w relaksującej atmosferze w połączeniu z naszym kompleksowym programem „Aktywność i zdrowy tryb życia” (Activity & Wellness Program).

Zadaniem całego zespołu ośrodka Long Vita jest sprawić, żeby nasi goście wyjechali zdrowsi, szczęśliwsi, sprawniejsi i zrelaksowani.